Rukomet: Žepče demoliralo Krajinu

U dvorani KŠC “Don Bosco” u Žepče danas je odigran meč 11. kola Prve lige FBiH – grupa Sjever, a domaći tim RK Žepče je pobijedio RK Krajina rezultatom 45:17 (23:8).
Da će Žepče demolirati Krajinu bilo je evidentno već nakon prvih 30 minuta igre kada su domaći imali +15 na poluvremenu, a dominantnu igru su nastavili i u drugom djelu susreta, te su zasluženo slavili sa čak 28 pogodaka razlike.

Najefikasniji u domaćoj momčadi bili su Ilijan Filipović sa devet pogodaka, Darko Matijević sa sedam, te Enis Suljević i Karlo Klarić sa po šest.
Kod Krajine Benjamin Hamulić je postigao šest, a Ermin Samardžić četiri pogotka.
Za Žepče ovo je bio šesti ovosezonski trijumf u deset utakmica, dok je Krajina osvojila samo bod na devet odigranih utakmica. Sada slijedi zimska pauza, a u nastavku sezone naši momci gostuju kod ŠR Čelik junior.