Kantonalna liga ZDK: Žepče u gostima bolje od Proletera

NK Žepče 1919 jučer je gostovao u Makljenovcu u sklopu 6. kola Kantonalne lige ZDK kod NK Proleter gdje je upisao visoku gostujuću pobjedu od 1-5.

Od prve minute se vidjela želja za pobjedom, te je Jusić već u devetoj minuti doveo Žepče u vodstvo. S 0-1 se otišlo na odmor.

Kako je počelo prvo poluvrijeme tako je i drugo. Napadački nogomet i 0-2 nakon pet minuta igre, Lišić je bio strijelac. Petnaestak minuta kasnije Solo je smanjio rezultat.

Unatoč smanjenju rezultata, naši nogometaši nisu dozvolili iznenađenje, te su Jusić, Lišić i Kapetan u posljednjih petnaest minuta donijeli visoku pobjedu Žepču.

U narednom kolu Žepče će biti domaćin Pobjedi u sudaru dvije prvoplasirane ekipe i glavnih konkurenata u borbi za prvo mjesto.