Unatoč hladnom vremenu i temperaturnom minusu, brojni Žepčaci i Žepčanke su i ovu Novu godinu dočekali na platou Doma kulture, nastavljajući tako tradiciju dočeka na otvorenom koja je među najstarijima u ZDK.
Za dobro raspoloženje pobrinuo se sarajevski DOMINE BEND, a organizatori; JU “Dom kulture” Žepče i Općina Žepče osigurali su tople napitke za posjetitelje, kao i plinske grijalice i kotlove za vatricu koja je zbog hladnoće dobro došla.
Svim okupljenim na platou čestitku je uputio i općinski načelnik Mato Zovko koji se nazočnima obratio nekoliko minuta poslije ponoći te zaželio “Sretnu, mirnu, uspješnu i radom ispunjenu Novu 2026. godinu!
“Kako je bilo na ispraćaju stare i dočeku Nove 2026. godine pogledajte u našoj foto-galeriji.
Neka nam Nova 2026. godina svima donese više zdravlja, zajedništva, sreće, veselja i svakog dobra!




















